rural Tripla sandale turneu tenis palermo 2021 Variantă Marin Ofiţer

Irina Begu, salt în clasamentul WTA după calificarea în semifinalele de la  WTA Palermo - HotNews.ro
Irina Begu, salt în clasamentul WTA după calificarea în semifinalele de la WTA Palermo - HotNews.ro

Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo | România | Radio România  Actualitați
Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo | România | Radio România Actualitați

Irina-Camelia Begu s-a calificat în finala turneului de la Palermo

Gabriela Ruse și-a aflat adversara din finala de la WTA Palermo! Va  înfrunta principala favorită a turneului
Gabriela Ruse și-a aflat adversara din finala de la WTA Palermo! Va înfrunta principala favorită a turneului

VIDEO Irina Begu, în finala turneului de tenis de la Palermo. A bătut-o pe  Sara Sorribes Tormo | Newsweek Romania
VIDEO Irina Begu, în finala turneului de tenis de la Palermo. A bătut-o pe Sara Sorribes Tormo | Newsweek Romania

Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut  parte de un meci infernal | Digi24
Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut parte de un meci infernal | Digi24

Jaqueline Cristian, victorie spectaculoasă şi calificare în optimi la  Palermo
Jaqueline Cristian, victorie spectaculoasă şi calificare în optimi la Palermo

Irina Begu a câștigat turneul WTA de la Palermo - Editia de Dimineata

Jaqueline Cristian, în sferturi la Palermo : Europa FM

Jucătoarea momentului, Gabriela Ruse a ajuns la 11 victorii consecutive în  WTA! 2 românce în sferturi la Palermo | Sport.ro
Jucătoarea momentului, Gabriela Ruse a ajuns la 11 victorii consecutive în WTA! 2 românce în sferturi la Palermo | Sport.ro

Gabriela Ruse, din ce în ce mai aproape de câștigarea celui de-al doilea  turneu consecutiv. A ajuns în sferturi, la Palermo - B1TV.ro
Gabriela Ruse, din ce în ce mai aproape de câștigarea celui de-al doilea turneu consecutiv. A ajuns în sferturi, la Palermo - B1TV.ro

WTA Palermo: Gabriela Ruse s-a calificat și în sferturile probei de dublu -  HotNews.ro
WTA Palermo: Gabriela Ruse s-a calificat și în sferturile probei de dublu - HotNews.ro

Jaqueline Cristian s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Palermo!  Posibil duel 100% românesc în semifinale
Jaqueline Cristian s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Palermo! Posibil duel 100% românesc în semifinale

Reușită uriașă pentru Irina Begu. A câștigat finala de la Palermo -  Playtech Știri
Reușită uriașă pentru Irina Begu. A câștigat finala de la Palermo - Playtech Știri

Gabriela Ruse poate pătrunde în TOP 100 WTA dacă va câștiga finala de la  Palermo - Ora de start și cine transmite meciul - HotNews.ro
Gabriela Ruse poate pătrunde în TOP 100 WTA dacă va câștiga finala de la Palermo - Ora de start și cine transmite meciul - HotNews.ro

Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în finala turneului WTA de la Palermo

Știri WTA Palermo 2021 - Tenis/WTA - Simplu

Roland Garros 2021 | Jucătoarele de urmărit la Paris: cine sunt debutantele  care promit să ia cu asalt zgura pariziană - Eurosport
Roland Garros 2021 | Jucătoarele de urmărit la Paris: cine sunt debutantele care promit să ia cu asalt zgura pariziană - Eurosport

WTA Palermo: Gabriela Ruse, pe tabloul principal după ce a câștigat cu 6-1,  6-0 - HotNews.ro
WTA Palermo: Gabriela Ruse, pe tabloul principal după ce a câștigat cu 6-1, 6-0 - HotNews.ro

Sorana Cîrstea s-a hotărât ce va face în legătură cu turneul WTA de la  Palermo! Decizia luată de pe poziția de favorită
Sorana Cîrstea s-a hotărât ce va face în legătură cu turneul WTA de la Palermo! Decizia luată de pe poziția de favorită

WTA Palermo: Jaqueline Cristian s-a calificat în turul doi / Alexandra  Dulgheru, eliminată - HotNews.ro
WTA Palermo: Jaqueline Cristian s-a calificat în turul doi / Alexandra Dulgheru, eliminată - HotNews.ro

Irina Begu e în sferturi la Palermo după o victorie dramatică!

Irina Begu, campioană la Palermo! Românca a câștigat clar finala cu Lucia  Bronzetti - Eurosport
Irina Begu, campioană la Palermo! Românca a câștigat clar finala cu Lucia Bronzetti - Eurosport