Polar vale Plin de umor steaua craiova scor Inițiativă Adnota activitate

Rezumat U Craiova - FCSB 2-1 (0-1) #steaua #ucraiova

FCSB - Universitatea Craiova 3-0, în etapa 8 din Liga 1

Steaua - Craiova, 20:45! Oltenii lupta pentru a ramane in cursa pentru  titlu, dar nu au mai batut Steaua de 29 de ani! Steaua poate redeveni  lider! Echipele probabile | Sport.ro
Steaua - Craiova, 20:45! Oltenii lupta pentru a ramane in cursa pentru titlu, dar nu au mai batut Steaua de 29 de ani! Steaua poate redeveni lider! Echipele probabile | Sport.ro

LIGA DE TINERET | Rezultatele primei etape a sezonului. Universitatea  Craiova debutează cu o victorie. FCSB câștigă la scor partida cu Voluntari  | Federația Română de Fotbal
LIGA DE TINERET | Rezultatele primei etape a sezonului. Universitatea Craiova debutează cu o victorie. FCSB câștigă la scor partida cu Voluntari | Federația Română de Fotbal

Amical / FCU Craiova s-a impus clar în testul cu Steaua - GdS Sport

Universitatea Craiova şi FC Voluntari s-au calificat în sferturile Cupei  României! Farul a fost făcută praf în Oltenia, scor 4-0
Universitatea Craiova şi FC Voluntari s-au calificat în sferturile Cupei României! Farul a fost făcută praf în Oltenia, scor 4-0

B365 - STEAUA-CS UNIVERSITATEA CRAIOVA în LIGA I, sâmbătă, 2 august. SCOR  FINAL 3-1 •
B365 - STEAUA-CS UNIVERSITATEA CRAIOVA în LIGA I, sâmbătă, 2 august. SCOR FINAL 3-1 •

Steaua a învins CS Universitatea Craiova, scor 3-1, în Liga I

Steaua a făcut instrucție cu FC U Craiova. ”Militarii” au revenit de la 0-1

FCSB este lider în clasament: a învins FCU Craiova, la Tg Jiu, scor 3-1

Scorul maxim la Steaua - Craiova 5-0: Se poate repeta sambata in Ghencea? |  Sport.ro
Scorul maxim la Steaua - Craiova 5-0: Se poate repeta sambata in Ghencea? | Sport.ro

Cea mai vehementă reacție după U Craiova - FCSB 0-3: "Așa nu se mai poate!"  - Fanatik.ro
Cea mai vehementă reacție după U Craiova - FCSB 0-3: "Așa nu se mai poate!" - Fanatik.ro

FCSB - CRAIOVA 3-2, steliştii se impun în prima finala a campionatului.  UPDATE
FCSB - CRAIOVA 3-2, steliştii se impun în prima finala a campionatului. UPDATE

FCSB s-a distrat cu Universitatea Craiova, 2-0, și are 10 puncte în fruntea  Superligii » Cum arată clasamentul din play-off
FCSB s-a distrat cu Universitatea Craiova, 2-0, și are 10 puncte în fruntea Superligii » Cum arată clasamentul din play-off

Steaua Bucureşti - Universitatea Craiova, scor 2-1, în Liga I

Universitatea Craiova - FCSB 0-3, în derby-ul etapei din Superligă. Olaru,  Coman și Miculescu s-au distrat în Bănie
Universitatea Craiova - FCSB 0-3, în derby-ul etapei din Superligă. Olaru, Coman și Miculescu s-au distrat în Bănie

FCSB - Universitatea Craiova, Live Video Online, în runda a 8-a din  Superliga
FCSB - Universitatea Craiova, Live Video Online, în runda a 8-a din Superliga

Rezumat: FCSB - U Craiova 3-2, gol marcat de portarul Pigliacelli + 3  eliminati
Rezumat: FCSB - U Craiova 3-2, gol marcat de portarul Pigliacelli + 3 eliminati

Craiova - FCSB, ora 20:45! Meciul care poate decide titlul! 50.000 de  oameni prezenti la ultima victorie a Craiovei in fata stelistilor! Meciul  dupa care Olaroiu a fost dat afara de la
Craiova - FCSB, ora 20:45! Meciul care poate decide titlul! 50.000 de oameni prezenti la ultima victorie a Craiovei in fata stelistilor! Meciul dupa care Olaroiu a fost dat afara de la

FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1!  Hagi și Petrescu sărbătoresc
FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1! Hagi și Petrescu sărbătoresc

Video | Universitatea Craiova - FCSB 2-1. Autogolul lui Oaidă s-a dovedit  decisiv. Play-off-ul pare departe de ”roș-albaștri”
Video | Universitatea Craiova - FCSB 2-1. Autogolul lui Oaidă s-a dovedit decisiv. Play-off-ul pare departe de ”roș-albaștri”

Filip știe de ce nu a câștigat FCSB cu Craiova! De ce a fost schimbat Olaru  la pauză - Eurosport
Filip știe de ce nu a câștigat FCSB cu Craiova! De ce a fost schimbat Olaru la pauză - Eurosport

Fotbal: Victorie la scor de forfait pentru FCSB cu Universitatea Craiova  (3-0), în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Victorie la scor de forfait pentru FCSB cu Universitatea Craiova (3-0), în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rapid 1-2 Universitatea Craiova | Elvir Koljic aduce victoria echipei lui  Reghecampf în prelungiri cu un șut fantastic de la distanță
Rapid 1-2 Universitatea Craiova | Elvir Koljic aduce victoria echipei lui Reghecampf în prelungiri cu un șut fantastic de la distanță

LIVETEXT: Craiova-Steaua, rezultat LIVE | DCNews

FCSB - Universitatea Craiova 2-0, live video, în etapa a 3-a din play-off  în SuperLiga. FCSB, nou pas către titlu. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
FCSB - Universitatea Craiova 2-0, live video, în etapa a 3-a din play-off în SuperLiga. FCSB, nou pas către titlu. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro