Normă Armstrong peşte sorana cîrstea Imprimare Polar antipatie

Sorana Cîrstea şi-a egalat cea mai bună performanţă la US Open | Sport |  Radio România Actualitați
Sorana Cîrstea şi-a egalat cea mai bună performanţă la US Open | Sport | Radio România Actualitați

Sorana Cîrstea s-a dezbrăcat. Fotografie de infarct apărută cu românca FOTO

Sorana Cîrstea l-a descris în două cuvinte pe Alexandru Ion Ţiriac! Mesaj  plin de emoţie pentru presupusul iubit - Antena Sport
Sorana Cîrstea l-a descris în două cuvinte pe Alexandru Ion Ţiriac! Mesaj plin de emoţie pentru presupusul iubit - Antena Sport

Sorana Cîrstea s-a distrat ca o femeie de 34 de ani, după ce Ion Țiriac jr.  i-a dat un mesaj viral
Sorana Cîrstea s-a distrat ca o femeie de 34 de ani, după ce Ion Țiriac jr. i-a dat un mesaj viral

Sorana Cîrstea, mize uriașe la WTA Dubai: intrarea în istoria tenisului  românesc și împlinirea visului interzis de Serena acum 11 ani | Sport.ro
Sorana Cîrstea, mize uriașe la WTA Dubai: intrarea în istoria tenisului românesc și împlinirea visului interzis de Serena acum 11 ani | Sport.ro

Sorana Cîrstea, elogiată pe site-ul WTA înainte de semifinala cu Petra  Kvitova: ”Un turneu al renașterii”
Sorana Cîrstea, elogiată pe site-ul WTA înainte de semifinala cu Petra Kvitova: ”Un turneu al renașterii”

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Sorana Cîrstea, jignită şi atacată dur în social media: "Să putrezeşti în  iad! E sinistru". Mesajul care a înfuriat comunitatea LGBTQI+ |  Observatornews.ro
Sorana Cîrstea, jignită şi atacată dur în social media: "Să putrezeşti în iad! E sinistru". Mesajul care a înfuriat comunitatea LGBTQI+ | Observatornews.ro

Sorana Cîrstea e în „sferturi” la Dubai! Revenire spectaculoasă în finalul  decisivului + Urmează un duel contra campioanei de la Wimbledon
Sorana Cîrstea e în „sferturi” la Dubai! Revenire spectaculoasă în finalul decisivului + Urmează un duel contra campioanei de la Wimbledon

Sorana Cîrstea, învinsă Neaşteptat în Primul Tur La Australian Open —  MyCTA.ro — Stiri Constanta
Sorana Cîrstea, învinsă Neaşteptat în Primul Tur La Australian Open — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Sorana Cîrstea câștigă după 5 luni. Românca, succes în decisiv la Abu  Dhabi, cu Garcia. Urmează meciul cu Sakkari - Eurosport
Sorana Cîrstea câștigă după 5 luni. Românca, succes în decisiv la Abu Dhabi, cu Garcia. Urmează meciul cu Sakkari - Eurosport

WTA Miami: Sorana Cîrstea, calificare la pas în turul al treilea – Va  întâlni o adversară de top - HotNews.ro
WTA Miami: Sorana Cîrstea, calificare la pas în turul al treilea – Va întâlni o adversară de top - HotNews.ro

Sorana Cîrstea a pierdut primul meci din acest an, la Brisbane - Radio  România Braşov FM
Sorana Cîrstea a pierdut primul meci din acest an, la Brisbane - Radio România Braşov FM

Jasmine Paolini - Sorana Cîrstea 6-2, 7-6. „Sori”, eliminată dramatic în  semifinalele de la Dubai după o luptă eroică - Antena Sport
Jasmine Paolini - Sorana Cîrstea 6-2, 7-6. „Sori”, eliminată dramatic în semifinalele de la Dubai după o luptă eroică - Antena Sport

Sorana Cirstea | Player Stats & More – WTA Official

Video | ”Nu trebuie s-o umilească”. Sorana Cîrstea a primit ”cel mai prost  sfat” de la antrenor, în meciul din sferturile US Open
Video | ”Nu trebuie s-o umilească”. Sorana Cîrstea a primit ”cel mai prost sfat” de la antrenor, în meciul din sferturile US Open

Sorana Cîrstea, un nume mare în circuitul WTA: capitolul la care se află în  elita profesionistelor | Sport.ro
Sorana Cîrstea, un nume mare în circuitul WTA: capitolul la care se află în elita profesionistelor | Sport.ro

Sorana Cîrstea, eliminată?! Nimeni nu se aștepta. Anunțul venit ...

Sorana Cîrstea a luat o decizie radicală în ce privește România: „Puțină  lume știe” - spotmedia.ro
Sorana Cîrstea a luat o decizie radicală în ce privește România: „Puțină lume știe” - spotmedia.ro

Sorana Cîrstea a spus totul în direct! Cine a ajutat-o să explodeze la  Miami și ce are în plus acum: `Am fost mereu periculoasă, dar acum am și  planul B` - Sportbull
Sorana Cîrstea a spus totul în direct! Cine a ajutat-o să explodeze la Miami și ce are în plus acum: `Am fost mereu periculoasă, dar acum am și planul B` - Sportbull

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Miami Open / Condusă cu 3-0 în  primul set, românca a întors scorul şi s-a impus cu 7-5, în 53 de minute
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Miami Open / Condusă cu 3-0 în primul set, românca a întors scorul şi s-a impus cu 7-5, în 53 de minute