Acolo consolă întro vacanță rezultat craiova sepsi flaut regional evidență

A rămas ca înainte! Sepsi și FCU Craiova au pierdut, iar calificarea în  play-off se joacă în meciul direct - Eurosport
A rămas ca înainte! Sepsi și FCU Craiova au pierdut, iar calificarea în play-off se joacă în meciul direct - Eurosport

Moment rar în fotbalul românesc, la Universitatea Craiova - Sepsi

Patru luni trebuie să-i dai suspendare”. Panduru a rabufnit după arbitrajul  lui Istvan Kovacs din Sepsi - U Craiova. Echipa care a fost dezavantajată |  EXCLUSIV
Patru luni trebuie să-i dai suspendare”. Panduru a rabufnit după arbitrajul lui Istvan Kovacs din Sepsi - U Craiova. Echipa care a fost dezavantajată | EXCLUSIV

FC U Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe 2-1, în etapa 17 din SuperLiga. Oltenii  dau lovitura în prelungiri. Clasamentul actualizat - Fanatik.ro
FC U Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe 2-1, în etapa 17 din SuperLiga. Oltenii dau lovitura în prelungiri. Clasamentul actualizat - Fanatik.ro

FC U Craiova - Sepsi Sfântu Gheorghe 1-1, în etapa a 15-a din Liga 1

Universitatea Craiova - Sepsi OSK Sf. Gheorghe, rezultat final. Pas greşit  pentru olteni | DCNews
Universitatea Craiova - Sepsi OSK Sf. Gheorghe, rezultat final. Pas greşit pentru olteni | DCNews

VIDEO | U. Craiova - Sepsi 2-1! Oltenii lui Reghecampf îi administrează  prima înfrângere formaţiei din Sfântu Gheorghe
VIDEO | U. Craiova - Sepsi 2-1! Oltenii lui Reghecampf îi administrează prima înfrângere formaţiei din Sfântu Gheorghe

Sepsi, prima reacție după ce s-a decis rejucarea meciului cu FC U Craiova:  "Mergem la TAS" - Eurosport
Sepsi, prima reacție după ce s-a decis rejucarea meciului cu FC U Craiova: "Mergem la TAS" - Eurosport

Sepsi OSK - U Craiova Rezultat final, meci în Play Off | DCNews

News Alert | Sepsi - U Craiova 1948 se rejoacă. Partida se dispută din  primul minut. Comunicatul LPF
News Alert | Sepsi - U Craiova 1948 se rejoacă. Partida se dispută din primul minut. Comunicatul LPF

Universitatea Craiova - Sepsi OSK, rezultat final în Superligă | DCNews

CS Universitatea Craiova - Sepsi 0-0 » Egal pentru FCSB și CFR Cluj!  Clasamentul LIVE în Liga 1
CS Universitatea Craiova - Sepsi 0-0 » Egal pentru FCSB și CFR Cluj! Clasamentul LIVE în Liga 1

Decizia Comisiei de Recurs în cazul Sepsi - FCU Craiova. Meciul se rejoacă.  Oltenii sunt pe loc de play-off acum
Decizia Comisiei de Recurs în cazul Sepsi - FCU Craiova. Meciul se rejoacă. Oltenii sunt pe loc de play-off acum

CSU Craiova iese din criză cu Sepsi! Seria uluitoare a lui Liviu  Ciobotariu, întreruptă. Clasamentul ACUM
CSU Craiova iese din criză cu Sepsi! Seria uluitoare a lui Liviu Ciobotariu, întreruptă. Clasamentul ACUM

Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova 1-3, în etapa 24 din SuperLiga.  Oltenii ies din criză și țin de locul în play-off. Cum arată clasamentul -  Fanatik.ro
Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova 1-3, în etapa 24 din SuperLiga. Oltenii ies din criză și țin de locul în play-off. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

Universitatea Craiova rezistă cu un om mai puțin și câștigă cu Sepsi |  Flashscore.ro
Universitatea Craiova rezistă cu un om mai puțin și câștigă cu Sepsi | Flashscore.ro

Universitatea Craiova – Sepsi 2-2. Laszlo Balint, debut cu stângul pe banca  oltenilor. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
Universitatea Craiova – Sepsi 2-2. Laszlo Balint, debut cu stângul pe banca oltenilor. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

Universitatea Craiova, eliminată de Sepsi în semifinalele Cupei României -  spotmedia.ro
Universitatea Craiova, eliminată de Sepsi în semifinalele Cupei României - spotmedia.ro

Ce s-a întâmplat la Sfântu Gheorghe? Culisele scandalului de xenofobie de  la meciul Sepsi - U Craiova
Ce s-a întâmplat la Sfântu Gheorghe? Culisele scandalului de xenofobie de la meciul Sepsi - U Craiova

Univ. Craiova – Sepsi 2-1 | Oltenii au urcat provizoriu pe 2! Markovic, al  doilea cel mai rapid gol al campionatului - Eurosport
Univ. Craiova – Sepsi 2-1 | Oltenii au urcat provizoriu pe 2! Markovic, al doilea cel mai rapid gol al campionatului - Eurosport