Home

gâscă Domnul Imperial medalii cluj napoca clasic muncitor Fereastra lumii

O sportivă de 81 de ani din Cluj-Napoca a câștigat 4 medalii de aur la  Campionatele Mondiale de Natație de la Doha | Digi24
O sportivă de 81 de ani din Cluj-Napoca a câștigat 4 medalii de aur la Campionatele Mondiale de Natație de la Doha | Digi24

Clujul se poate mândri cu succesele elevilor săi! Cum a obținut Matei, elev  la Colegiul Tehnic „Ana Aslan”, Cluj, medalia de aur la un concurs în  Serbia - Ştiri de Cluj
Clujul se poate mândri cu succesele elevilor săi! Cum a obținut Matei, elev la Colegiul Tehnic „Ana Aslan”, Cluj, medalia de aur la un concurs în Serbia - Ştiri de Cluj

Medalie MMC1170

Salbă de medalii pentru sportivii CSM Cluj-Napoca la Campionatele Naționale  de tenis de masă – ziarulfaclia.ro
Salbă de medalii pentru sportivii CSM Cluj-Napoca la Campionatele Naționale de tenis de masă – ziarulfaclia.ro

13 medalii pentru România în prima zi a Campionatelor Balcanice de la Cluj- Napoca - eClujeanul

Medalii de aur pentru doi elevi ai Colegiului ”George Coșbuc” Cluj-Napoca  la o competiție internațională în Indonezia | NapocaNews
Medalii de aur pentru doi elevi ai Colegiului ”George Coșbuc” Cluj-Napoca la o competiție internațională în Indonezia | NapocaNews

31 de medalii de aur, 41 medalii de argint și 13 de bronz pentru dansatorii  turdeni la competiţia de la Cluj-Napoca - AGORA MEDIA
31 de medalii de aur, 41 medalii de argint și 13 de bronz pentru dansatorii turdeni la competiţia de la Cluj-Napoca - AGORA MEDIA

Cinci medalii pentru judoka de la FC Argeş/CSM Piteşti la naţionalul de la  Cluj-Napoca - argeşSPORT
Cinci medalii pentru judoka de la FC Argeş/CSM Piteşti la naţionalul de la Cluj-Napoca - argeşSPORT

Campioană la 84 de ani. O clujeancă a câștigat patru medalii de înot la  Campionatele Mondiale pentru seniori
Campioană la 84 de ani. O clujeancă a câștigat patru medalii de înot la Campionatele Mondiale pentru seniori

7 medalii câștigate de sportivii lui Dan Goron la Campionatul European de  Taekwon-do I.T.F. Cluj-Napoca - Ziarul de Maramures
7 medalii câștigate de sportivii lui Dan Goron la Campionatul European de Taekwon-do I.T.F. Cluj-Napoca - Ziarul de Maramures

USAMV Cluj-Napoca - Opt medalii de aur, Premiul”Politehnica 100” și 68  diplome de excelență pentru USAMV Cluj-Napoca, la Salonul ProInvent 2020  Universitatea noastră s-a bucurat de succes și la ediția online a
USAMV Cluj-Napoca - Opt medalii de aur, Premiul”Politehnica 100” și 68 diplome de excelență pentru USAMV Cluj-Napoca, la Salonul ProInvent 2020 Universitatea noastră s-a bucurat de succes și la ediția online a

Speranțe pentru medalii la „naționalele” de patinaj pe role de la Cluj- Napoca

medalii germane Cluj - Anunturi gratuite

Ştiri despre Medalie De Aur

România a câștigat alte 7 medalii la Openul European de judo de la Cluj- Napoca

Două medalii de AUR, obţinute de olimpicii clujeni

Ziua de Cluj | România a cucerit patru medalii la Openul European de judo  de la Cluj-Napoca
Ziua de Cluj | România a cucerit patru medalii la Openul European de judo de la Cluj-Napoca

A câștigat 4 medalii de aur înainte de mondialul de la Cluj! - Curierul De  Râmnic
A câștigat 4 medalii de aur înainte de mondialul de la Cluj! - Curierul De Râmnic

55 de medalii obținute de sportivii de la CS Unirea Alba Iulia, la  Campionatul Național de Powerlifting Clasic și Echipat, desfășurat la Cluj  Napoca - STIRILE TRANSILVANIEI
55 de medalii obținute de sportivii de la CS Unirea Alba Iulia, la Campionatul Național de Powerlifting Clasic și Echipat, desfășurat la Cluj Napoca - STIRILE TRANSILVANIEI

Ziua de Cluj | Medalii de aur pentru juniorii de la CSM Cluj-Napoca, la  Campionatul Național de Lupte pe Plajă
Ziua de Cluj | Medalii de aur pentru juniorii de la CSM Cluj-Napoca, la Campionatul Național de Lupte pe Plajă