Home

vită Certificat entuziasm liverpool cupa Scrie un email schimb Amuza

Chelsea – Liverpool, bătălia pentru Cupa Ligii: Șapte din ultimele opt  meciuri directe s-au terminat la egalitate în timp regulamentar
Chelsea – Liverpool, bătălia pentru Cupa Ligii: Șapte din ultimele opt meciuri directe s-au terminat la egalitate în timp regulamentar

Liverpool, remontada cu Fulham, în Cupa Ligii Angliei! Cody Gakpo egalează  un record vechi de 23 de ani - Eurosport
Liverpool, remontada cu Fulham, în Cupa Ligii Angliei! Cody Gakpo egalează un record vechi de 23 de ani - Eurosport

Foto | Liverpool a cucerit Cupa Angliei, după ce a învins-o pe Chelsea la  penalty-uri. Salah a ieșit accidentat
Foto | Liverpool a cucerit Cupa Angliei, după ce a învins-o pe Chelsea la penalty-uri. Salah a ieșit accidentat

DRA-MA-TIC! Liverpool a câștigat Cupa Ligii, după 11-10 la lovituri de  departajare, cu Chelsea - Eurosport
DRA-MA-TIC! Liverpool a câștigat Cupa Ligii, după 11-10 la lovituri de departajare, cu Chelsea - Eurosport

Liverpool a cucerit Cupa Ligii engleze, după 1-0 în finala cu Chelsea, în  ciuda numeroaselor accientări - ARADON
Liverpool a cucerit Cupa Ligii engleze, după 1-0 în finala cu Chelsea, în ciuda numeroaselor accientări - ARADON

Fotbal: Liverpool a cucerit Cupa Ligii engleze, după 1-0 în finala cu  Chelsea | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Liverpool a cucerit Cupa Ligii engleze, după 1-0 în finala cu Chelsea | AGERPRES • Actualizează lumea.

Liverpool a fost eliminată dramatic din Cupa Angliei de către marea rivală  Manchester United (Video) - spotmedia.ro
Liverpool a fost eliminată dramatic din Cupa Angliei de către marea rivală Manchester United (Video) - spotmedia.ro

Final dramatic între Liverpool - Chelsea. Cine a câștigat Cupa Angliei

Cupa Ligii Angliei: FC Liverpool a câştigat trofeul, după 1-0 în prelungiri  cu Chelsea | News.ro
Cupa Ligii Angliei: FC Liverpool a câştigat trofeul, după 1-0 în prelungiri cu Chelsea | News.ro

Video | Cupa Ligii Angliei | Liverpool - West Ham 5-1. ”Cormoranii” s-au  calificat în semifinale, după ce și-au ”demolat” adversara
Video | Cupa Ligii Angliei | Liverpool - West Ham 5-1. ”Cormoranii” s-au calificat în semifinale, după ce și-au ”demolat” adversara

Jurgen Klopp spune că trofeul Cupei Ligii reprezintă o parte importantă a  ultimului capitol cu Liverpool | Flashscore.ro
Jurgen Klopp spune că trofeul Cupei Ligii reprezintă o parte importantă a ultimului capitol cu Liverpool | Flashscore.ro

Grădinița” lui Klopp și „profesorul” Van Dijk îi aduc lui Liverpool trofeul  Cupei Ligii Angliei » Încă un sezon ratat pentru Chelsea!
Grădinița” lui Klopp și „profesorul” Van Dijk îi aduc lui Liverpool trofeul Cupei Ligii Angliei » Încă un sezon ratat pentru Chelsea!

Trofeu pentru palmares! Liverpool va primi mai puțin de patru salarii ale  lui Florinel Coman pentru victoria din Cupa Ligii Angliei | Sport.ro
Trofeu pentru palmares! Liverpool va primi mai puțin de patru salarii ale lui Florinel Coman pentru victoria din Cupa Ligii Angliei | Sport.ro

Van Dijk, genial după primul trofeu ca și căpitan la Liverpool! Gest de  clasă pentru puștii echipei - Eurosport
Van Dijk, genial după primul trofeu ca și căpitan la Liverpool! Gest de clasă pentru puștii echipei - Eurosport

Liverpool FC - Wikipedia

Liverpool a câştigat Cupa Ligii Angliei la lovituri de departajare: scor  11-10 cu Chelsea | News.ro
Liverpool a câştigat Cupa Ligii Angliei la lovituri de departajare: scor 11-10 cu Chelsea | News.ro

FC Liverpool a câștigat Cupa Angliei pentru a opta oară, învingând echipa  Chelsea Londra
FC Liverpool a câștigat Cupa Angliei pentru a opta oară, învingând echipa Chelsea Londra

Arsenal - Liverpool 0-2 » „Cormoranii” sunt în „16-imile” Cupei Angliei  după succesul de pe Emirates
Arsenal - Liverpool 0-2 » „Cormoranii” sunt în „16-imile” Cupei Angliei după succesul de pe Emirates

Liverpool a cucerit a 10-a Cupă a Ligii, după o finală strânsă cu Chelsea.  Van Dijk, decisiv pentru „cormorani”, pe Wembley - Stirileprotv.ro
Liverpool a cucerit a 10-a Cupă a Ligii, după o finală strânsă cu Chelsea. Van Dijk, decisiv pentru „cormorani”, pe Wembley - Stirileprotv.ro

Finala Cupei Angliei: Chelsea - Liverpool 0-0, 5-6 după loviturile de  departajare » „Cormoranii” câștigă trofeul după 16 ani
Finala Cupei Angliei: Chelsea - Liverpool 0-0, 5-6 după loviturile de departajare » „Cormoranii” câștigă trofeul după 16 ani

Liverpool s-a calificat în finala FA Cup! "Cormoranii" au învins-o pe  Manchester City și au reușit să rupă "blestemul"
Liverpool s-a calificat în finala FA Cup! "Cormoranii" au învins-o pe Manchester City și au reușit să rupă "blestemul"

Liverpool a cucerit Cupa Ligii engleze de fotbal, după 1-0 în finala cu  Chelsea | Site-ul de stiri al TVR
Liverpool a cucerit Cupa Ligii engleze de fotbal, după 1-0 în finala cu Chelsea | Site-ul de stiri al TVR

Liverpool câștigă dramatic Cupa Ligii Angliei cu o echipă plină de copii în  fața lui Chelsea (Video) - spotmedia.ro
Liverpool câștigă dramatic Cupa Ligii Angliei cu o echipă plină de copii în fața lui Chelsea (Video) - spotmedia.ro