Home

Cucerire Autentificare Umiditate fotbal live barcelona descendent arc plămân

Barcelona - Manchester United 2-2. Din pumn în pumn! A fost nebunie în  meciul transmis LIVE de Pro Arena și VOYO | Sport.ro
Barcelona - Manchester United 2-2. Din pumn în pumn! A fost nebunie în meciul transmis LIVE de Pro Arena și VOYO | Sport.ro

LIVE ONLINE | Barcelona - Valladolid, ora 21:00, Telekom Sport. Vezi faze  online
LIVE ONLINE | Barcelona - Valladolid, ora 21:00, Telekom Sport. Vezi faze online

Video | LIVE VIDEO Barcelona – Alaves, ora 22:00, Digi Sport 2. Ultimul  test pentru catalani înaintea meciului cu PSG
Video | LIVE VIDEO Barcelona – Alaves, ora 22:00, Digi Sport 2. Ultimul test pentru catalani înaintea meciului cu PSG

OCCF - Bayern vs Barcelona - Semifinalele Champion

Video | Athletic Bilbao - Barcelona, Live Video, 22:00, Digi Sport 1.  Catalanii se pot apropia de Real Madrid
Video | Athletic Bilbao - Barcelona, Live Video, 22:00, Digi Sport 1. Catalanii se pot apropia de Real Madrid

🔴 BARÇA LIVE: BARÇA - REAL SOCIEDAD I Warm up & Match Center ⚽

FC Barcelona - *Club details - Fotbal - Eurosport

UEFA Champions League | FC Barcelona - Napoli 3-1! Catalanii și-au asigurat  prezența în sferturile de finală | Sport.ro
UEFA Champions League | FC Barcelona - Napoli 3-1! Catalanii și-au asigurat prezența în sferturile de finală | Sport.ro

Barcelona - Napoli 1-1 » Revenire cu ghinion pentru catalani în Europa  League, după 18 ani
Barcelona - Napoli 1-1 » Revenire cu ghinion pentru catalani în Europa League, după 18 ani

Bilete pentru meciul de fotbal al FC Barcelona la stadionul Camp Nou

Scoruri live Barcelona, rezultate și program meciuri, PSG - Barcelona live  | Fotbal, Spania
Scoruri live Barcelona, rezultate și program meciuri, PSG - Barcelona live | Fotbal, Spania

Vedetele Barcelonei au clauze uriașe de reziliere! Cifrele, dezvăluite de  jurnaliștii din Spania - Eurosport
Vedetele Barcelonei au clauze uriașe de reziliere! Cifrele, dezvăluite de jurnaliștii din Spania - Eurosport

Video | Barcelona - Athletic Bilbao 1-0. Catalanii câștigă și se apropie la  un punct de liderul Real Madrid
Video | Barcelona - Athletic Bilbao 1-0. Catalanii câștigă și se apropie la un punct de liderul Real Madrid

Real Madrid - FC Barcelona 4-1. „Galacticii” au câștigat Supercupa Spaniei,  după un El Clasico „de foc” - Antena Sport
Real Madrid - FC Barcelona 4-1. „Galacticii” au câștigat Supercupa Spaniei, după un El Clasico „de foc” - Antena Sport

TOTTENHAM - BARCELONA 2-4 LIVE | Dubla lui Messi aduce victoria pe Wembley!  Kane si Coutinho au marcat si ei, Barca are maxim de puncte | Sport.ro
TOTTENHAM - BARCELONA 2-4 LIVE | Dubla lui Messi aduce victoria pe Wembley! Kane si Coutinho au marcat si ei, Barca are maxim de puncte | Sport.ro

FC Barcelona - Real Madrid 2-1 | Victorie în minutele de prelungire pentru  catalani: echipa lui Xavi, 12 puncte avantaj | Sport.ro
FC Barcelona - Real Madrid 2-1 | Victorie în minutele de prelungire pentru catalani: echipa lui Xavi, 12 puncte avantaj | Sport.ro

LIVE BLOG | Ziua derby-urilor în Europa! Umilinţă în Real Madrid - Barcelona  0-4. Gol în secunda 58 în AS Roma - Lazio 3-0! Alex Maxim, show total în  Galatasaray - Gaziantep
LIVE BLOG | Ziua derby-urilor în Europa! Umilinţă în Real Madrid - Barcelona 0-4. Gol în secunda 58 în AS Roma - Lazio 3-0! Alex Maxim, show total în Galatasaray - Gaziantep

Rezultatele din sferturile Europa League: Barcelona, doar egal la Frankfurt

Video | LIVE VIDEO Barcelona – Osasuna, de la 22:00, pe Digi Sport 2.  Catalanii așteaptă o minune în lupta la titlu
Video | LIVE VIDEO Barcelona – Osasuna, de la 22:00, pe Digi Sport 2. Catalanii așteaptă o minune în lupta la titlu

Real Madrid - Barcelona LIVE STREAM ONLINE. Vezi meciul în direct AICI -  Galerie foto pagina 2
Real Madrid - Barcelona LIVE STREAM ONLINE. Vezi meciul în direct AICI - Galerie foto pagina 2

Barcelona - Real 1-1. Egal Pentru Real! ”Albii” Mențin Avansul De 6 Puncte  în Fața Catalanilor. Ramos A Egalat în Ultimul Minut! / LIVE BLOG & VIDEO |  Libertatea
Barcelona - Real 1-1. Egal Pentru Real! ”Albii” Mențin Avansul De 6 Puncte în Fața Catalanilor. Ramos A Egalat în Ultimul Minut! / LIVE BLOG & VIDEO | Libertatea

FC Barcelona - stiri, meciuri, transferuri, logo, live, jucatorii  Barcelonei - Digi Sport
FC Barcelona - stiri, meciuri, transferuri, logo, live, jucatorii Barcelonei - Digi Sport

Barcelona-Bilbao 1-0. Tânărul de 17 ani, Marc Guiu, a salvat victoria  Barcelonei, în doar 33 de secunde de când a intrat - Eurosport
Barcelona-Bilbao 1-0. Tânărul de 17 ani, Marc Guiu, a salvat victoria Barcelonei, în doar 33 de secunde de când a intrat - Eurosport

Barcelona - Napoli și Arsenal - FC Porto, Live Video Online, de la ora  22:00, în returul optimilor de finală UEFA Champions League
Barcelona - Napoli și Arsenal - FC Porto, Live Video Online, de la ora 22:00, în returul optimilor de finală UEFA Champions League

LIVE WOMEN'S FOOTBALL: FC Barcelona v Køge

Video | Betis – Barcelona, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2. Catalanii nu  vor să piardă distanța față de lider
Video | Betis – Barcelona, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2. Catalanii nu vor să piardă distanța față de lider