ținând Inutil termen limita farul constanța chindia târgoviște Creştere sparge Abreviere

Fotbal: Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 0-0, în Superligă | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 0-0, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Chindia Târgovişte a fost învinsă de Farul,... | News.ro

Video | Farul Constanța - Chindia Târgoviște 0-0. Rezultat echitabil la  Ovidiu
Video | Farul Constanța - Chindia Târgoviște 0-0. Rezultat echitabil la Ovidiu

Farul Constanța, învinsă de Chindia Târgoviște în deplasare

Chindia Târgoviște vs FC Farul Constanța rezultate live, H2H și echipe de  start | Sofascore
Chindia Târgoviște vs FC Farul Constanța rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Liga 1, etapa 9: Chindia Târgoviște - Farul Constanța 2-0 — Farul Constanța

VIDEO | Chindia - Farul 1-1. Prestaţie sub aşteptări a liderului din  Superliga
VIDEO | Chindia - Farul 1-1. Prestaţie sub aşteptări a liderului din Superliga

Chindia Târgoviște - Farul Constanța, Live Video Online în Superliga

UPDATE: Farul Constanţa, eşec pe teren propriu în partida cu Chindia  Târgovişte. „Marinarii“ au jucat în zece din minutul 30. Hagi, supărat
UPDATE: Farul Constanţa, eşec pe teren propriu în partida cu Chindia Târgovişte. „Marinarii“ au jucat în zece din minutul 30. Hagi, supărat

Meci amical: Farul Constanța - Chindia Târgoviște 1-2 — Farul Constanța

Farul Constanța - Chindia Târgoviște a fost întrerupt timp de 8 minute

Farul s-a împiedicat de Chindia, scor 1-1 » Meci spectaculos, marcat de o  fază de cascadorii râsului
Farul s-a împiedicat de Chindia, scor 1-1 » Meci spectaculos, marcat de o fază de cascadorii râsului

Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 2-3, într-un meci amical, la Ghimbav

Farul nu a putut să o învingă pe Chindia și riscă să piardă locul 1, după a  treia etapă din SuperLigă - Eurosport
Farul nu a putut să o învingă pe Chindia și riscă să piardă locul 1, după a treia etapă din SuperLigă - Eurosport

Farul Constanța - Chindia Târgoviște, scor 0-0. Șah la „rege” - Playsport

Farul Constanta - Chindia Targoviste - SUPERLIGA - ETAPA III

Farul Constanta - Chindia Targoviste - CASA Liga 1 - 05 feb 2022

Liga 1 - Etapa 18: Chindia Târgovişte - Farul Constanţa 1-1

Egal între Chindia Târgoviște și Farul Constanța. „Marinarii“ au ajuns la  nouă meciuri la rând fără eșec în Superligă
Egal între Chindia Târgoviște și Farul Constanța. „Marinarii“ au ajuns la nouă meciuri la rând fără eșec în Superligă

Farul Constanța - Chindia 0-1. Hagi rămâne cu florile, Emil Săndoi cu  Florea. Cadou neplăcut de ziua „Regelui” - Playsport
Farul Constanța - Chindia 0-1. Hagi rămâne cu florile, Emil Săndoi cu Florea. Cadou neplăcut de ziua „Regelui” - Playsport

Fotbal - Liga I: Farul Constanţa - Chindia Târgovişte 0-1

Chindia Târgoviște - Farul Constanța 1-1. Gazdele obțin un punct pe final  de meci, în minutele de prelungire | Sport.ro
Chindia Târgoviște - Farul Constanța 1-1. Gazdele obțin un punct pe final de meci, în minutele de prelungire | Sport.ro

FARUL CONSTANTA-CHINDIA TARGOVISTE, SUPERLIGA SUPERBET (29.07.2022)