Burgundia Modest Inregistreazate eurosport fa cup a fi impresionat carte broșată overwhelm

Grădinița" lui Jurgen Klopp, în sferturile FA Cup! Doi puști de 18 ani au  marcat pentru Liverpool cu Southampton - Eurosport
Grădinița" lui Jurgen Klopp, în sferturile FA Cup! Doi puști de 18 ani au marcat pentru Liverpool cu Southampton - Eurosport

Man City, calificare la pas în semifinalele FA Cup! Silva, dublă pentru  "Cetățeni". Wolves, eliminare surpriză - Eurosport
Man City, calificare la pas în semifinalele FA Cup! Silva, dublă pentru "Cetățeni". Wolves, eliminare surpriză - Eurosport

Manchester Utd, Liverpool, Chelsea și Arsenal în direct pe tv. 28 de  meciuri din Cupă la Eurosport - Eurosport
Manchester Utd, Liverpool, Chelsea și Arsenal în direct pe tv. 28 de meciuri din Cupă la Eurosport - Eurosport

FA Cup - Fotbal știri și rezultate - Eurosport

Pochettino cere timp, după calificarea în semifinalele FA Cup! "Trebuie ca  fanii să aibă încredere" - Eurosport
Pochettino cere timp, după calificarea în semifinalele FA Cup! "Trebuie ca fanii să aibă încredere" - Eurosport

Programul meciurilor transmise pe Eurosport Player, în turul 3 al Cupei  Angliei - Eurosport
Programul meciurilor transmise pe Eurosport Player, în turul 3 al Cupei Angliei - Eurosport

Cupa Angliei | Chelsea și Manchester United avansează în sferturi, după  goluri dramatice, venite pe final - Eurosport
Cupa Angliei | Chelsea și Manchester United avansează în sferturi, după goluri dramatice, venite pe final - Eurosport

Magia Cupei Angliei, în direct pe Eurosport Player! Echipele calificate  până acum în "16-imi" - Eurosport
Magia Cupei Angliei, în direct pe Eurosport Player! Echipele calificate până acum în "16-imi" - Eurosport

Manchester City, victorie spectaculoasă cu Luton Town în FA Cup. Haaland, 5  goluri și o premieră după 54 de ani - Eurosport
Manchester City, victorie spectaculoasă cu Luton Town în FA Cup. Haaland, 5 goluri și o premieră după 54 de ani - Eurosport

Manchester City 2-1 Manchester United: Ilkay Gundogan double secures FA Cup,  keeps Treble dream alive - Eurosport
Manchester City 2-1 Manchester United: Ilkay Gundogan double secures FA Cup, keeps Treble dream alive - Eurosport

Cluburile din Premier League propun schimbări importante pentru FA Cup și  Cupa Ligii Angliei - Eurosport
Cluburile din Premier League propun schimbări importante pentru FA Cup și Cupa Ligii Angliei - Eurosport

VOCE FA Cup, o istorie de 152 de ani, 3 surprize de proporții - Eurosport

Manchester United, în sferturile FA Cup după o victorie cu emoții!  Tottenham și Southampton, eliminate - Eurosport
Manchester United, în sferturile FA Cup după o victorie cu emoții! Tottenham și Southampton, eliminate - Eurosport

The Emirates FA Cup - Football news & results - Eurosport

Nottingham, revelația din FA Cup! A eliminat-o pe Leicester, după ce  trecuse de Arsenal - Eurosport
Nottingham, revelația din FA Cup! A eliminat-o pe Leicester, după ce trecuse de Arsenal - Eurosport

Cea mai veche competiție de fotbal își... - Eurosport Romania | Facebook

Arsenal to meet Tottenham in third-round - Eurosport

Liverpool a cucerit trofeul FA Cup! "Cormoranii" au învins-o din nou pe  Chelsea la penalty-uri - Eurosport
Liverpool a cucerit trofeul FA Cup! "Cormoranii" au învins-o din nou pe Chelsea la penalty-uri - Eurosport

The Emirates FA Cup 2022-2023 - Fotbal știri & rezultate - Eurosport

Cupa Angliei se modifică! Federația engleză schimbă una dintre cele mai  vechi reguli - Eurosport
Cupa Angliei se modifică! Federația engleză schimbă una dintre cele mai vechi reguli - Eurosport

Vă gândiți că o puteți împiedica pe City să câștige tripla"? Răspunsul  tranșant al lui Erik Ten Hag - Eurosport
Vă gândiți că o puteți împiedica pe City să câștige tripla"? Răspunsul tranșant al lui Erik Ten Hag - Eurosport

The FA and TNT Sports agree new four-year deal to broadcast the Emirates FA  Cup from 2025/26 - Eurosport
The FA and TNT Sports agree new four-year deal to broadcast the Emirates FA Cup from 2025/26 - Eurosport

Manchester City a câștigat Cupa Angliei! Gundogan i-a dat lui United cel  mai rapid gol din istoria finalelor FA Cup - Eurosport
Manchester City a câștigat Cupa Angliei! Gundogan i-a dat lui United cel mai rapid gol din istoria finalelor FA Cup - Eurosport