Home

Cer Inexorabil ambarcațiune dunarea calarasi fcsb cupa romaniei Multiplu Paşte ciudat

Video | S-a aprins nocturna la Călăraşi! Trupa lui Dan Alexa se pregăteste  pentru duelul cu FCSB
Video | S-a aprins nocturna la Călăraşi! Trupa lui Dan Alexa se pregăteste pentru duelul cu FCSB

Cupa României. Meciul Dunărea Călăraşi-Dinamo Bucureşti se joacă pe 4  martie | adevarul.ro
Cupa României. Meciul Dunărea Călăraşi-Dinamo Bucureşti se joacă pe 4 martie | adevarul.ro

EXCLUSIV | Turris Oltul a înștiințat în mod oficial Dunărea Călărași că nu  se prezintă la meciul direct din optimile Cupei României. Absența de la joc  îi atrage echipei din Turnu Măgurele
EXCLUSIV | Turris Oltul a înștiințat în mod oficial Dunărea Călărași că nu se prezintă la meciul direct din optimile Cupei României. Absența de la joc îi atrage echipei din Turnu Măgurele

Video | Video Dunărea Călăraşi - FCSB 2-1. A doua surpriză a zilei. Echipa  lui Dică a fost eliminată din Cupa României
Video | Video Dunărea Călăraşi - FCSB 2-1. A doua surpriză a zilei. Echipa lui Dică a fost eliminată din Cupa României

DUNĂREA CĂLĂRAȘI - FCSB 1-1 // NOTE GSP S-au făcut de râs! Adrian Stoian și  alte 4 vedete au jucat jenant la Călărași: a „plouat” cu note de 3 și 4 în
DUNĂREA CĂLĂRAȘI - FCSB 1-1 // NOTE GSP S-au făcut de râs! Adrian Stoian și alte 4 vedete au jucat jenant la Călărași: a „plouat” cu note de 3 și 4 în

Cupa României / CSM Slatina - Dunărea Călăraşi 1-2. N-au ştiu să ţină de

Cupa României, rezultate. CS Hunedoara 3 - 5 FCSB scor final, după  prelungiri
Cupa României, rezultate. CS Hunedoara 3 - 5 FCSB scor final, după prelungiri

300 de participanți la Cupa Satelor au fost invitați la meciul Dunărea  Călărași – FCSB | Federația Română de Fotbal
300 de participanți la Cupa Satelor au fost invitați la meciul Dunărea Călărași – FCSB | Federația Română de Fotbal

Surpriza Dunării Călărași înaintea meciului din Cupa României cu FCSB!

Exclusiv | Dunărea Călăraşi a riscat să piardă meciul cu Astra din Cupa  României înainte să-l joace
Exclusiv | Dunărea Călăraşi a riscat să piardă meciul cu Astra din Cupa României înainte să-l joace

DUNAREA CALARASI 2-1 FCSB | "Meritam victoria, nu mai am niciun dubiu!" Dan  Alexa jubileaza dupa calificarea in sferturi! | Sport.ro
DUNAREA CALARASI 2-1 FCSB | "Meritam victoria, nu mai am niciun dubiu!" Dan Alexa jubileaza dupa calificarea in sferturi! | Sport.ro

Planul neaşteptat al Dunării pentru meciul cu FCSB, din Cupă. Anunţul lui  Alexa
Planul neaşteptat al Dunării pentru meciul cu FCSB, din Cupă. Anunţul lui Alexa

DUNAREA CALARASI 2-1 FCSB | Improvizatiile lui Dica nu sunt suficiente  pentru calificare! Dunarea e in sferturile Cupei Romaniei dupa reusitele  lui Seroni si Dobrosavlevic | Sport.ro
DUNAREA CALARASI 2-1 FCSB | Improvizatiile lui Dica nu sunt suficiente pentru calificare! Dunarea e in sferturile Cupei Romaniei dupa reusitele lui Seroni si Dobrosavlevic | Sport.ro

DUNĂREA CĂLĂRAȘI - STEAUA BUCUREȘTI | FOTBAL - CUPA ROMÂNIEI - TURUL 3

Dunărea Călărași a pierdut cu Dinamo, dar și-a egalat cea mai mare  performanță din Cupa României! Cristian Pustai știe unde s-a făcut  diferența și explică de ce a schimbat portarul la pauză
Dunărea Călărași a pierdut cu Dinamo, dar și-a egalat cea mai mare performanță din Cupa României! Cristian Pustai știe unde s-a făcut diferența și explică de ce a schimbat portarul la pauză

CSC Sanmartin a pierdut nemeritat cu Dunarea Calarasi si a parasit...

Dunărea Călărași vrea să dea lovitura și să învingă Steaua

DUNĂREA CĂLĂRAȘI - FCSB 2-1 // FOTO + VIDEO Adio, granzi! FCSB pierde cu  Dunărea Călărași și părăsește împreună cu Dinamo Cupa României
DUNĂREA CĂLĂRAȘI - FCSB 2-1 // FOTO + VIDEO Adio, granzi! FCSB pierde cu Dunărea Călărași și părăsește împreună cu Dinamo Cupa României

Gol Alin Seroni! Dunarea Calarasi - FCSB 1-0! Cupa Romaniei Optimi

Dunarea Calarasi - stiri, echipa Dunarea Calarasi, meciuri live, rezultate,  lot de jucatori, antrenor Dunarea Calarasi, clasament, stadion, transferuri  - Fanatik.ro
Dunarea Calarasi - stiri, echipa Dunarea Calarasi, meciuri live, rezultate, lot de jucatori, antrenor Dunarea Calarasi, clasament, stadion, transferuri - Fanatik.ro

Călăraşi – FCSB LIVE VIDEO | Trei dintre cei mai importanţi jucători ai FCSB  nu au făcut deplasarea
Călăraşi – FCSB LIVE VIDEO | Trei dintre cei mai importanţi jucători ai FCSB nu au făcut deplasarea

3 lucruri remarcate la Dunărea Călărași - FCSB: grădiniță pe bancă și  banner-ul surpriză afișat de fanii gazdelor + FCSB, încurajată de un număr  rușinos de ultrași
3 lucruri remarcate la Dunărea Călărași - FCSB: grădiniță pe bancă și banner-ul surpriză afișat de fanii gazdelor + FCSB, încurajată de un număr rușinos de ultrași

Dunărea, a 3-a prezență, all-time, în sferturile Cupei României

Cupa României: CSC Sânmartin – Dunărea Călărași – Bihorpenet

FC Buzău - Dunărea Călăraşi 3-0. Cristi Pustai și-a distrus fosta echipă -  Antena Sport
FC Buzău - Dunărea Călăraşi 3-0. Cristi Pustai și-a distrus fosta echipă - Antena Sport