în vogă Amplifica Cel mai bun csm iasi box dolar american toartă trafic

Fabian Stroe, medalie de aur la Cupa României la Box pentru Juniori, de la  Iaşi! | CSM Ploiesti
Fabian Stroe, medalie de aur la Cupa României la Box pentru Juniori, de la Iaşi! | CSM Ploiesti

ACS Power Box a fost gazda unui sparring de nivelul unui concurs oficial •  Buna Ziua Iasi • BZI.ro
ACS Power Box a fost gazda unui sparring de nivelul unui concurs oficial • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

BOX CLUB CSM IASI‎

Un tânăr din Iași a obținut titlul de campion național la box, la doar 16  ani! Adolescentul face 6 antrenamente pe săptămână
Un tânăr din Iași a obținut titlul de campion național la box, la doar 16 ani! Adolescentul face 6 antrenamente pe săptămână

46 opinii despre BOX CLUB CSM IASI (Sala de Fitness)

BOX CLUB CSM IASI - Aur, argint si bronz pentru CSM Iasi la Campionatul  National de Cadeti, Braila 2021. Performanta de exceptie obtinuta de  sportivii antrenati de Radu Zarif , Dragos Marin
BOX CLUB CSM IASI - Aur, argint si bronz pentru CSM Iasi la Campionatul National de Cadeti, Braila 2021. Performanta de exceptie obtinuta de sportivii antrenati de Radu Zarif , Dragos Marin

CSM Iasi, fabrica de campioni

Box Club CSM – Clubul Copiilor

Cum să ajungeți la Box Club Csm în Iași cu Autobuz, Tramvai sau Tren?

Cupa României la Box pentru Juniori, Iași (8-14 Mai). Amelian Istrătescu,  la categoria 75 de Kg, va reprezenta CSM Târgu Jiu la competiția din  Moldova - CSM Târgu Jiu
Cupa României la Box pentru Juniori, Iași (8-14 Mai). Amelian Istrătescu, la categoria 75 de Kg, va reprezenta CSM Târgu Jiu la competiția din Moldova - CSM Târgu Jiu